TV Zaansport organisatie

TV Zaansport wordt draaiende gehouden door vele vrijwilligers.
Deze vrijwilligers zijn verdeeld over diverse commissie.
De voorzitters van de commissies hebben zitting in het hoofdbestuur.
Dit hoodbestuur bestaat verder uit de voorzitter, de secretaris, de penningmeester en de ledenadministrateur.

Het hoofdbestuur vergadert eens per vier weken.

Hieronder vindt u een overzicht van de verschillende commissies én de bijbehorende contactgegevens.

Colofon Tennis Vereniging Zaansport

Voorzitter

Ko Stanthardt
075-6156671

Secretaris

Elly Roos
075-6165320
Postadres Kuilpad 1E 1509 AS Zaandam
Mail : info@tvzaansport.nl

Penningmeester

André v.d. Nes
Tel. : 0229-840496
Mail : penningmeester@tvzaansport.nl

Ledenadministratie

Ingrid Mans
Tel. : 075-
Mail : ledenadministratie@tvzaansport.nl

Jeugdcommissie

Ismil Hidayat * voorzitter
Tel. : 075-
Mail : jeugd@tvzaansport.nl

Puck de Nijs
Sabine Hoevenberg
Diederick Hielkema
Sandra Stein

Technische Commissie

Ger de Reus * Voorzitter
Tel. : 075-6156418
Mail : tc@tvzaansport.nl

Patrick Hartog * Competitie Leider
Tel.: 06-42800412

Sjoerd Klarenbeek * Competitie Leder
Mail.: competitie@tvzaansport.nl


Ismil Hidayat * Jeugd Competitie Leider
Tel.:
Mail : jeugdcompetitie@tvzaansport.nl

Cas Boshuizen
Ruud Geerlings

Vertrouwenspersoon


Hans Sanders
Mail : vertrouwenspersoon@tvzaansport.nl

Activiteiten Commissie

Simone Klijn * voorzitter
Tel.: 075-6220371
Mail : activiteiten@tvzaansport.nl

Heleen Ulle
Bianca Hooijschuur
Pascal in den Haak
Haggith van Hees

Horeca Commissie

Cor v.d. Ven * voorzitter
Tel.: 075-6161317
Mail : barcommissie@tvzaansport.nl

Peter Tavenier * inkoop
Tel.: 075-6172705

Daan Ineke
Grace Deighton
Hans Cordes

Park Commissie

Mail: tennispark@tvzaansport.nl

Cas Boshuizen
Klaas Staal
Syb Huisman
Ruud Berends
Hans Cordes
Roel de Graaf

Club van 96

Jan van Hal * voorzitter
Tel.:
Mail : clubvan96@tvzaansport.nl

Peter Tavenier
Jacques van Doorn

;